Preview Mode Links will not work in preview mode

Rodzice, Rossnę!

Jul 29, 2020

Rodzice! W dzisiejszym nagraniu prowadząca - Natalia Tur oraz psycholożka – Ewa Sękowska – Molga, porozmawiają o tym, jak dobrze przygotować dziecko na rozpoczęcie przedszkola. Dowiemy się, jak sprawić, by to wydarzenie było dla niego pozytywnym przeżyciem, oraz jak dziecko może się czuć w obliczu...


Jul 29, 2020

Rodzice! W dzisiejszym nagraniu prowadząca - Natalia Tur oraz psycholożka – Ewa Sękowska – Molga, porozmawiają o tym, jak dobrze przygotować dziecko na pierwsze dni szkoły. Dowiemy się jak sprawić, że rozpoczęcie roku będzie dla niego pozytywnym doświadczeniem.
Subskrybujcie nasz kanał „Rodzice,...


Jul 27, 2020

Rodzice! Dziś, Prowadząca - Natalia Tur, oraz stomatolożka – Ola Burczyńskaporuszą temat nitkowania zębów u dzieci. Dowiecie się, jak prawidłowo wykonać nitkowanie zębów, czy możemy pozwolić dziecku robić to samodzielnie i o czym należy pamiętać.  

Subskrybujcie nasz kanał „Rodzice,Rossnę


Jul 20, 2020

Rodzice! W dzisiejszym odcinku, nasza Prowadząca - Natalia Tur oraz lekarka – Katarzyna Woźniak, poruszą temat higieny uszu, w sezonie letnim. Jak dbać o ich czystość i zapewnić odpowiednią ochronę podczas zabaw na świeżym powietrzu i kąpieli w wodzie? Zapraszamy do posłuchania!

Subskrybujcie nasz kanał...


Jul 13, 2020

Rodzice! W dzisiejszym odcinku Prowadząca  Natalia Tur oraz stomatolożka – Aleksandra Burczyńska, porozmawiają o tym, jak prawidłowo myć dziecku zęby. Dowiemy się, jak wykonywać tę czynność poprawnie i dlaczego tak ważne jest, by to rodzic dbał o higienę jamy ustnej dziecka do określonego...